Wyróżnione

Najnowsze wizytówki

Amatorski Klub Sportowy „Leszczyńskie Byki”

Amatorski Klub Sportowy „Leszczyńskie Byki”

ROD im. Króla Stanisława Leszczyńskiego

ROD im. Króla Stanisława Leszczyńskiego

ROD im. M. Buczka

ROD im. M. Buczka

ROD Kolejarz

ROD Kolejarz

ROD Przodujący Kolejarz

ROD Przodujący Kolejarz

ROD Grzybowo

ROD Grzybowo

ROD Bratek

ROD Bratek

Leszczyńskie Towarzystwo Tenisowe

Leszczyńskie Towarzystwo Tenisowe

Leszczyńskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk

Leszczyńskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk

Leszczyńskie Towarzystwo Muzyczne im. Romana Maciejewskiego

Leszczyńskie Towarzystwo Muzyczne im. Romana Maciejewskiego

Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury

Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury

Leszczyńskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych

Leszczyńskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych

Leszczyńskie Stowarzyszenie Spadochroniarzy Feniks

Leszczyńskie Stowarzyszenie Spadochroniarzy Feniks

Leszczyńskie Stowarzyszenie Rehabilitacyjne „Amazonka”

Leszczyńskie Stowarzyszenie Rehabilitacyjne „Amazonka”

„Razem z Nami”

„Razem z Nami”

Tritime Spółdzielnia Socjalna

Tritime Spółdzielnia Socjalna

Studio Ruchu i Tańca „Forte” Dziecięcy Zespół Taneczny „Iskierki”

Studio Ruchu i Tańca „Forte” Dziecięcy Zespół Taneczny „Iskierki”

Spółdzielnia Socjalna „Vita”

Spółdzielnia Socjalna „Vita”

Spółdzielnia Socjalna „Kuba-Bart”

Spółdzielnia Socjalna „Kuba-Bart”

Parafia Polskokatolicka pw. Najświętszej Marii Panny Zielnej (zlikwidowana)

Parafia Polskokatolicka pw. Najświętszej Marii Panny Zielnej (zlikwidowana)

Klub „Kwadrat” Leszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Klub „Kwadrat” Leszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Klub Na Piętrze

Klub Na Piętrze

Klub Inteligencji Katolickiej

Klub Inteligencji Katolickiej

Oddział Fundacji „Życie Cudem Jest”

Oddział Fundacji „Życie Cudem Jest”

Fundacja Zwierzęce SOS

Fundacja Zwierzęce SOS

Fundacja Urologii Leszczyńskiej

Fundacja Urologii Leszczyńskiej

Fundacja strefaPL

Fundacja strefaPL

Fundacja Sportów Lotniczych „Młode Orły”

Fundacja Sportów Lotniczych „Młode Orły”

Fundacja „Ratujmy Zabytki Drewniane”

Fundacja „Ratujmy Zabytki Drewniane”

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Totus Tuus”

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Totus Tuus”

Fundacja Pomocy Chorym na Boreliozę

Fundacja Pomocy Chorym na Boreliozę

Centrum Integracji Społecznej

Centrum Integracji Społecznej

Fundacja „Odzew”

Fundacja „Odzew”

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego

Fundacja Młodzi w Uzależnieniu – Filia Leszno

Fundacja Młodzi w Uzależnieniu – Filia Leszno

Fundacja Jesienny Uśmiech

Fundacja Jesienny Uśmiech

Fundacja Edukacyjna „Pro Musica”

Fundacja Edukacyjna „Pro Musica”

Fundacja Dudziarz.eu – Centrum Tradycji i Folkloru

Fundacja Dudziarz.eu – Centrum Tradycji i Folkloru

Fundacja „Dr Clown”

Fundacja „Dr Clown”

Fundacja Delhan Uśmiech w Barwach Tęczy

Fundacja Delhan Uśmiech w Barwach Tęczy

Fundacja Chorych na Zespół Dandy Walkera „Podaj dalej”

Fundacja Chorych na Zespół Dandy Walkera „Podaj dalej”

Fundacja Centrum Sztuki Integracja

Fundacja Centrum Sztuki Integracja

Instytut Leszczyński

Instytut Leszczyński

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej

Akademia Piłki Nożnej „Młoda Polonia” Leszno

Akademia Piłki Nożnej „Młoda Polonia” Leszno

Leszczyńskie Stowarzyszenie „Klub Abstynentów”

Leszczyńskie Stowarzyszenie „Klub Abstynentów”

Leszczyńskie Stowarzyszenie im. Fryderyka Chopina

Leszczyńskie Stowarzyszenie im. Fryderyka Chopina

Leszczyńskie Stowarzyszenie Handlowców „Starówka”

Leszczyńskie Stowarzyszenie Handlowców „Starówka”

Leszczyńskie Stowarzyszenie Dzieciom Niepełnosprawnym

Leszczyńskie Stowarzyszenie Dzieciom Niepełnosprawnym

Leszczyńskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie

Leszczyńskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie

Stowarzyszenie „Nasza Alternatywa”- Młodzieżowe Centrum Profilaktyki „Alternatywa”

Stowarzyszenie „Nasza Alternatywa”- Młodzieżowe Centrum Profilaktyki „Alternatywa”

Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Leszczyńskie Towarzystwo Strzeleckie

Leszczyńskie Towarzystwo Strzeleckie

Automobilklub Leszczyński

Automobilklub Leszczyński

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Leszczyński Klub Balonowy

Leszczyński Klub Balonowy

Klub Rotary w Lesznie

Klub Rotary w Lesznie

Zespół taneczny Puenta

Zespół taneczny Puenta

Dom Dziecka Caritas im. Świętej Rodziny

Dom Dziecka Caritas im. Świętej Rodziny

Polish Language Services

Polish Language Services

Klub Seniora Jagiellonka

Klub Seniora Jagiellonka

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka

ROD Leszczynko

ROD Leszczynko

Leszczyńskie Towarzystwo Kulturalne

Leszczyńskie Towarzystwo Kulturalne

Sąd Rejonowy na ul. Dąbrowskiego

Sąd Rejonowy na ul. Dąbrowskiego

Sąd Rejonowy na ul. Kasprowicza

Sąd Rejonowy na ul. Kasprowicza

Pomnik Grota Roweckiego

Pomnik Grota Roweckiego

Pomnik w hołdzie Polakom ofiarom hitlerowskich represji w latach 1939-1945

Pomnik w hołdzie Polakom ofiarom hitlerowskich represji w latach 1939-1945

Pomnik poległym żołnierzom Armii Radzieckiej

Pomnik poległym żołnierzom Armii Radzieckiej

Zbiorowe mogiły ofiar hitleryzmu pomordowanych w powiecie leszczyńskim w okresie II wojny światowej.

Zbiorowe mogiły ofiar hitleryzmu pomordowanych w powiecie leszczyńskim w okresie II wojny światowej.

Pomnik Jana Pawła II

Pomnik Jana Pawła II

Pomnik Matki – Sybiraczki

Pomnik Matki – Sybiraczki

Ochotnicze Hufce Pracy

Ochotnicze Hufce Pracy

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Romana Maciejewskiego

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im. Romana Maciejewskiego

Pomnik „W hołdzie żołnierzom 17 Pułku Ułanów”

Pomnik „W hołdzie żołnierzom 17 Pułku Ułanów”

Pomnik 200-lecia Konstytucji 3 Maja i Odzyskania Niepodległości

Pomnik 200-lecia Konstytucji 3 Maja i Odzyskania Niepodległości

Cinema 3D

Cinema 3D

Galeria Leszno

Galeria Leszno

Centrum Handlowe Manhattan

Centrum Handlowe Manhattan

Pomnik Jana Jonstona

Pomnik Jana Jonstona

Aeroklub Leszczyński

Aeroklub Leszczyński

Centralna Szkoła Szybowcowa

Centralna Szkoła Szybowcowa

Tor Speedrowerowy LKS Szawer Leszno

Tor Speedrowerowy LKS Szawer Leszno

Dawna Żwirownia

Dawna Żwirownia

Inkubator Przedsiębiorczości

Inkubator Przedsiębiorczości

Pomnik Obrońcom Polskiego Morza

Pomnik Obrońcom Polskiego Morza

Figurka Matki Boskiej

Figurka Matki Boskiej

Pomnik W Hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Pomnik W Hołdzie Żołnierzom Wyklętym

Pomnik egzekucji 339 więźniów w Lesie Książęcym

Pomnik egzekucji 339 więźniów w Lesie Książęcym

Szybowiec

Szybowiec

Ćwicznia Miejska im. Jana Pawlaka

Ćwicznia Miejska im. Jana Pawlaka

Ławeczka Romana Maciejewskiego

Ławeczka Romana Maciejewskiego

Hala Sportowo – Widowiskowa Trapez

Hala Sportowo – Widowiskowa Trapez

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Skateplaza im. Tomasza Staniewskiego

Skateplaza im. Tomasza Staniewskiego

Miejska Strzelnica Sportowa

Miejska Strzelnica Sportowa

Lotnisko Leszno – Strzyżewice

Lotnisko Leszno – Strzyżewice

Unia  Leszno SSA

Unia Leszno SSA

Pomnik Alfreda Smoczyka

Pomnik Alfreda Smoczyka

Stadion im. Alfreda Smoczyka

Stadion im. Alfreda Smoczyka

Plac Jana Amosa Komeńskiego

Plac Jana Amosa Komeńskiego

Park przy Placu im. Tadeusza Kościuszki

Park przy Placu im. Tadeusza Kościuszki

Plac Jana Metziga

Plac Jana Metziga

Park im. Leszczyńskich Satyryków

Park im. Leszczyńskich Satyryków

Park im. Johanna Heermanna

Park im. Johanna Heermanna

Park im. Jana Jonstona

Park im. Jana Jonstona

Dworzec Kolejowy

Dworzec Kolejowy

Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy

Regionalna Izba Przemysłowo Handlowa

Regionalna Izba Przemysłowo Handlowa

Urząd Skarbowy

Urząd Skarbowy

Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna

Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Wojskowa Komenda Uzupełnień

Jednostka Wojskowa

Jednostka Wojskowa

Wojewódzki Szpital Zespolony

Wojewódzki Szpital Zespolony

Informacja Turystyczna

Informacja Turystyczna

Wydziały Urzędu Miasta przy ul. Wałowej

Wydziały Urzędu Miasta przy ul. Wałowej

Wydziały Urzędu Miasta przy ul. Przemysłowej

Wydziały Urzędu Miasta przy ul. Przemysłowej

Wydziały Urzędu Miasta na Poniatowskiego

Wydziały Urzędu Miasta na Poniatowskiego

Wydziały Urzędu Miasta na Alejach Jana Pawła II

Wydziały Urzędu Miasta na Alejach Jana Pawła II

Urząd Miasta Leszna

Urząd Miasta Leszna

Galeria Sztuki Muzeum Okręgowego

Galeria Sztuki Muzeum Okręgowego

Wieża Ciśnień

Wieża Ciśnień

Park 1000 lecia

Park 1000 lecia

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Państwowa Straż Pożarna

Państwowa Straż Pożarna

Komenda Miejska Policji

Komenda Miejska Policji

Dawna Fabryka Octu

Dawna Fabryka Octu

Archiwum Państwowe

Archiwum Państwowe

Wiatrak Antoni

Wiatrak Antoni

Ratusz

Ratusz

Teatr Miejski

Teatr Miejski

Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

Pałac Sułkowskich

Pałac Sułkowskich

Kościół Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej

Kościół Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza

Muzeum Okręgowe

Muzeum Okręgowe

Miejski Ośrodek Kultury

Miejski Ośrodek Kultury

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych

Miejskie Biuro Wystaw Artystycznych

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego

Zespół Szkół Elektroniczno – Telekomunikacyjnych

Zespół Szkół Elektroniczno – Telekomunikacyjnych

Zespół Szkół Technicznych im. 55 Poznańskiego Pułku Piechoty

Zespół Szkół Technicznych im. 55 Poznańskiego Pułku Piechoty

Zespół Szkół Rolniczo Budowlanych im. Synów Pułku

Zespół Szkół Rolniczo Budowlanych im. Synów Pułku

Zespół Szkół Ekonomicznych im. J.A. Komeńskiego

Zespół Szkół Ekonomicznych im. J.A. Komeńskiego

Zespół Szkół Ochrony Środowiska

Zespół Szkół Ochrony Środowiska

III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1

Gimnazjum nr 9

Gimnazjum nr 9

Gimnazjum nr 8

Gimnazjum nr 8

Gimnazjum nr 7  z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II

Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II

Gimnazjum nr 5 im. Arkadego Fiedlera

Gimnazjum nr 5 im. Arkadego Fiedlera

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 im. Zjednoczonej Europy

Gimnazjum Dwujęzyczne nr 4 im. Zjednoczonej Europy

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Wojska Polskiego

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka

Zespół Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka

Kościół Ewangelicko – Augsburski

Kościół Ewangelicko – Augsburski

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Polskiego Morza

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Henryka Sienkiewicza

Szkoła Podstawowa nr 13

Szkoła Podstawowa nr 13

Gimnazjum nr 3 im. Synów Pułku

Gimnazjum nr 3 im. Synów Pułku

Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler

Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler

Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”

Szkoła Podstawowa nr 12 im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”

Szkoła Podstawowa nr 10

Szkoła Podstawowa nr 10

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowska – Currie

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowska – Currie

Szkoła Podstawowa nr. 1  im. Marii Konopnickiej

Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Marii Konopnickiej

Rzeźba „Przestworza”

Rzeźba „Przestworza”

Rzeźba „Wjazd do Leszna”

Rzeźba „Wjazd do Leszna”

Rzeźba „Organy”

Rzeźba „Organy”

Rzeźba „Lot”

Rzeźba „Lot”

Rzeźba „Leżąca”

Rzeźba „Leżąca”

Rzeźba „Kasia”

Rzeźba „Kasia”

Mural „Rozwińcie skrzydła”

Mural „Rozwińcie skrzydła”

Mural „Adam i Ewa”

Mural „Adam i Ewa”

Mural Romana Maciejewskiego

Mural Romana Maciejewskiego

Mural „Wieniawita”

Mural „Wieniawita”

Mural „Dąbrówka”

Mural „Dąbrówka”

Mural „Ułan na Koniu”

Mural „Ułan na Koniu”

Mural „Dwupłatowiec”

Mural „Dwupłatowiec”

Mural Stanisława Grochowiaka

Mural Stanisława Grochowiaka

Mural „Zburzenie kościoła pw. św. Szczepana

Mural „Zburzenie kościoła pw. św. Szczepana

Mural „Leszno 1740”

Mural „Leszno 1740”

Mural „Łowca Talentów”

Mural „Łowca Talentów”

Mural „Chłopiec i Szybowce”

Mural „Chłopiec i Szybowce”

Mural „Byka”

Mural „Byka”

Mural Przyjaźń

Mural Przyjaźń

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

Kościół pw. św. Józefa

Kościół pw. św. Józefa

Bazylika Mniejsza pw. św. Mikołaja

Bazylika Mniejsza pw. św. Mikołaja

Kościół św. Kazimierza

Kościół św. Kazimierza

Kościół pw. św. Antoniego Padewskiego

Kościół pw. św. Antoniego Padewskiego

Kościół pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Kościół pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego

Kościół pw. św. Krzyża

Kościół pw. św. Krzyża

Najlepsze w swojej kategorii