Dlaczego warto dodać swoją firmę do bazy wlesznie.pl?

Szybko zmieniający się rynek usług oraz ogromna konkurencja sprawiają, że tylko stosowanie nowoczesnych technik reklamy oraz marketingu firmy czy działalności może przełożyć się na sukces.

Serwis wlesznie.pl umożliwia odwiedzającym szybkie odnalezienie usługi, firmy lub określonej działalności. Przedsiębiorcom daje możliwość zaprezentowania się szerszemu gronu potencjalnych klientów. Wynika to z faktu, że serwis wlesznie.pl jest integralną częścią serwisu informacyjnego glosleszna.pl.

Prezentacja firmy w serwisie może zawierać nie tylko podstawowe dane i opis oferty, ale także galerie zdjęć i promocyjne materiały wideo. Jeżeli nie posiadasz zdjęć, które mogłyby trafić w gust potencjalnych klientów, możemy zrobić je dla Ciebie.

Oprócz wpisu w serwisie wlesznie.pl istnieje także możliwość promocji na portalu glosleszna.pl poprzez zamieszczenie banerów, artykułów sponsorowanych, a także poprzez kampanie promocyjne na portalu Facebook.

W celu zamieszczenia wpisu w serwisie lub jakichkolwiek pytań dotyczących reklamy napisz do nas na adres: reklama@wlesznie.pl

Po zapoznaniu się z cennikiem wystarczy napisać na adres e-mail: reklama@wlesznie.pl i podać wszystkie niezbędne dane do umieszczenia wpisu:

  • nazwę firmy oraz adres
  • informacje o prowadzonej działalności, opis firmy, usług, produktów itp.
  • załączyć do 5 zdjęć
  • podesłać link z nagraniem wideo, (jeśli taki jest)
  • podać dane do wystawienia faktury

Po sprawdzeniu przez redakcję wpis państwa firmy zostanie wprowadzony do serwisu. Następnie zostanie wystawiona faktura i przesłana lub dostarczona do odbiorcy. Wpis zostaje opublikowany po opłaceniu faktury.