Serwis w wLesznie.pl to największa baza informacji o leszczyńskich miejscach, instytucjach i firmach. Jeżeli szukasz informacji o tym, co znajduje się w Lesznie, co można i warto zobaczyć, gdzie można załatwić dana sprawę urzędową, chcesz znaleźć najlepszy sklep, lekarza, budowlańca, czy fryzjera (firmę z każdej branży), to wystarczy, ze przejdziesz do odpowiedniej kategorii lub skorzystasz z wyszukiwarki.

Jeśli jesteś lub byłaś/byleś klientem danej firmy możesz wyrazić o niej swoją opinie w komentarzach, jeśli jesteś właścicielem firmy w Lesznie, możesz utworzyć w serwisie swoją wizytówkę i dotrzeć do większego grona klientów.

Serwis wLesznie.pl jest integralną częścią jedynego serwisu informacyjnego poświęconego w całości tematyce Leszna – GlosLeszna.pl. Aktualnie czyta nas 20 tys. mieszkańców Leszna miesięcznie. A liczba ta rośnie każdego dnia.

 

Serwis posiada 8 głównych kategorii, w których znajdują się wizytówki firm, miejsc i instytucji.

W zakładce Instytucje znajdziesz wszystkie działające w Lesznie instytucje. Zakładka Miejsca to zbiór wszystkich ciekawych i godnych uwagi miejsc w Lesznie.

Na stronie Usługi znajdziesz leszczyńskie firmy świadczące usługi, z kolei na stronie Produkcja znajdziesz te firmy z Leszna, które zajmują się tą dziedziną działalności gospodarczej. Handel, jak nazwa wskazuje, to zbiór leszczyńskich firm handlowych.

Dodatkowo w serwisie znajdują się zakładki Sport/rekreacja – dla podmiotów z tego sektora, Kultura/oświata, dla placówek i firm z tej branży oraz Zdrowie/uroda, dla wszystkich podmiotów z Leszna z branży medycznej.

Jeśli jakiegoś podmiotu w naszej bazie informacji brakuje, napisz do nas, a niezwłocznie uzupełnimy serwis o niezbędny wpis. Jeżeli chcesz dodać swoją firmę do naszej bazy, przejdź na stronę rejestracja.