Agencja reklamowa Leszno > HiveCluster.pl


Adres: Ul. Kopernika 8
Strona internetowa: Agencja reklamowa Leszno > HiveCluster.pl

HiveCluster > Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie obecności w internecie. Budujemy marki. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:

Strony internetowe
Tworzymy zoptymalizowane strony internetowe, blogi oraz sklepy, które spełniają wszystkie standardy Google. Nasze strony internetowe są w pełni dostosowane do wyświetlania na komputerach i na smartfonach.

Logo, wizytówki, ulotki i inne materiały reklamowe
Twoja strona internetowa, profile w mediach społecznościowych, logo, wizytówki, ulotki i pozostałe materiały marketingowe muszą mieć spójny przekaz. W HiveCluster doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nasze materiały graficzne gwarantują, że wizerunek twojej marki będzie spójny.

Przejdź niżej i poznaj naszą szczegółową ofertę.

Bazylika Mniejsza pw. Św. Mikołaja w Lesznie

Jest wiele agencji, które sprawią, że Twoja firma będzie dobrze się prezentować. Nie sprawią jednak, że będzie się liczyć. Tradycyjny marketing i reklama to przeszłość. Tylko wielopłaszczyznowe działania budujące spójną markę pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. W HiveCluster wiemy, jak wybudzić Twoją firmę z letargu i nadać jej świeżego wizerunku. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Rozwiń dłuższy opis tego miejsca

Szczegółowa oferta agencji HiveCluster

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie indentyfikacji wizualnej, obecności i promocji w internecie oraz poznaj naszą szeroką ofertę obsługi graficznej.

Strony internetowe

Tworzymy różnego rodzaju strony internetowe: jednostronicowe wizytówki, rozbudowane portale, blogi oraz sklepy. Oferujemy zarządzanie stronami, hosting, aktualizacje stron o nowe treści, a także szkolenie w zakresie obsługi stworzonej strony. Przeprowadzamy także audyt strony, aby ocenić jakość treści oraz zgodność stron ze standardami wyszukiwarek.

Materiały reklamowe

Jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie wszystkie rodzaje materiałów reklamowych, takich jak: wizytówki, ulotki, plakaty, bannery, billboardy,  ubrania, okleiny samochodowe i wiele wiele innych. Zajmujemy się także składem: książek, broszur, katalogów, czy kart menu.

Logotypy

Projektujemy wysokiej jakości logotypy wraz z księgą znaku (jest to tzw. instrukcja obsługi logo), formaty logo: .ai, .png, .jpg, .svg, .pdf, .eps, .dwg, .tiff, możliwe także przygotowanie formatu .cdr, logo achromatyczne i achromatyczne odwrócone, logo monochromatyczne i monochromatyczne odwrócone, logo w wersji podstawowej, logo w wersji podstawowej odwrócone (odwrócone służą do innego koloru tła). Rodzaje logo: logotypy (tekst stylizowany na logo np: Coca-Cola), emblematy (Porsche), znaki graficzne (Apple), postacie (Michelin), glify (McDonald), monogramy (Volkswagen), znaki abstrakcyjne (Nike).

Grafika ruchoma

Tworzymy animacje (Adobe After Effects), filmy reklamowe, zajmujemy się montażem i postprodukcją (Adobe Premiere). Przygotowujemy także prezentacje multimedialne (Power Point, Adobe After Effects).

Media społecznościowe

Oferujemy prowadzenie profilów firmowych w social media. Zajmiemy się Twoją obecnością w takich serwisach jak: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, czy LinkedIn. Prowadzimy kampanie reklamowe AdWords oraz kampanie promocyjne na Facebooku.

Grafika 3D

Zajmujemy się kompleksową realizacją wizualizacji w technologii 3D: projektowaniem modeli 3D od podstaw, projektowaniem z planów architektonicznych (np z CAD etc.), tworzymy wizualizacje fotorealistyczne (3ds max, V-Ray). Jesteśmy w stanie zaprojektować w technologii 3D wszystko, czego możesz potrzebować: od pojedynczych produktów po ogrody i wnętrza domów. Skontaktuj się z nami, a nadamy Twojemu pomysłowi trójwymiarowe kształty.

Copywriting

Tekst to główne narzędzie sprzedażowe na każdej stronie internetowej, czy materiale reklamowym. Zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju tekstów, które zawsze dopasowane są do określonego rodzaju działalności oraz odbiorcy. Tworzymy teksty na stronę www, teksty na bloga, artykuły do gazet. Przygotujemy dla Ciebie opisy produktów, stworzymy hasła reklamowe, teksty do mediów społecznościowych. Zajmujemy się także pisaniem tekstów SEO.

Pozycjonowanie stron

Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w celu poprawienia pozycji strony w wynikach wyszukiwania na określone frazy kluczowe. Stosujemy tylko akceptowane przez Google metody, dzięki czemu masz pewność, że Twoja strona nie zostanie usunięta z wyników wyszukiwania przez Google. Taka sytuacja często ma miejsce, jeśli pozycjonowaniem strony zajmują się nieprofesjonalne firmy.

Tłumaczenia

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka polskiego na angielski (oraz oczywiście z angielskiego na polski). Przetłumaczymy dla Ciebie całą stronę internetową, materiały reklamowe, poprowadzimy profile w mediach społecznościowych.