Hotel & Restauracja Antonińska


Adres: ul. Jana Ostroroga 8A
Strona internetowa: https://www.antoninska.com.pl/

Urokliwy, stylowy hotel miejski z restauracją usytuowany w odrestaurowanym po dawnym folwarku budynku, położony w pobliżu zabytkowej starówki Leszna.

 

Bazylika Mniejsza pw. Św. Mikołaja w Lesznie

Nasz Hotel usytuowany w Lesznie, w antonińskim kompleksie został stworzony z myślą o Państwa indywidualnych potrzebach. Goście odnajdą u nas komfortowe i nowocześnie wyposażone pokoje z łazienkami. Hotel dysponuje 4 pokojami jednoosobowymi, 24 pokojami dwuosobowymi oraz 2 pokojami familijnymi. Ze względu na swoje zróżnicowanie pod względem powierzchni oraz układu, mogą one funkcjonować również jako apartamenty, co jest sporym udogodnieniem dla Gości ceniących przestrzeń i swobodę. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor LCD, sejf oraz mini bary.

Rozwiń dłuższy opis tego miejsca

 Naszym niewątpliwym atutem jest przystosowanie infrastruktury całego obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Proponowane przez nas rozwiązania hotelowe zapewnią Państwu pełną swobodę oraz komfort wypoczynku. Dołożyliśmy wszelkich starań w celu stworzenia miejsca, które swoją funkcjonalnością znajdzie uznanie wszystkich. Zarówno wśród osób szukających odpoczynku i relaksu, jak i gości biznesowych w mieście Leszno. Hotel zapewnia Państwu możliwość korzystania z usług rehabilitacyjnych oraz organizowania konferencji.

Biznes

Obiekt posiada dużą, w pełni wyposażoną i klimatyzowaną salę konferencyjną, restaurację, gdzie można zorganizować bankiet firmowy lub konferencję dla ponad 100 osób w mieście Leszno. Hotel posiada ponad 60 miejsc noclegowych. Dodatkowa atrakcja to Taras Letni Na Dachu z pięknym widokiem na okolicę, gdzie organizowane są imprezy okolicznościowe.

Kuchnia

Gościom w restauracji Szef Kuchni zaserwuje wyśmienitą kuchnię. Jako wykwalifikowany i doświadczony kucharz stanowi gwarancję najwyżej jakości smaku oraz świeżości serwowanych potraw.